2017 Yılının En Popüler Davetiye Modelleri

Yeşil Yaprakların Huzuru

Davetiye Modelleri Yapraklı

Düğün davetiyesi modelleri 2017 yılı için öncelikle huzurunuza yeşilin huzurlu tonları ve ağaç yaprakları ile çıkacak. Oldukça vintage bir görünümü olan bu davetiye modelleri, farklı fontlar ve farklı davetiye ölçüleri ile pek çok kombinasyon oluşturularak çeşitlendirilebilir olması sebebiyle de davetiye modelleri arasında en hızlı yükselen trend oldu. Üstelik düğün davetiyesi için sade bir tasarım isteyenleri de mutlu edecek!

Kâğıt Üzerine Suluboya Etkileri

Davetiye Modelleri Çiçekli

Güzel bir suluboya resme baktığınızda içinizde uyanan yumuşak hisleri düşünün. İşte davetiye modelleri de birer sanat eseri olarak düşünüldüğünde, kâğıt üstüne suluboya etkisi verilen davetiye örnekleri de insanlarda bir çift olarak sizin ve düğününüzün hakkında böyle hoş, nazik ve yumuşak duygular uyandıracak. 2017 yılının davetiye modelleri arasında popüler olan suluboya etkili davetiye tasarımları da hoşunuza gidebilir.

Minimalist Tasarımlar İçin Kaligrafi

Davetiye Modelleri Kaligrafi

Kaligrafi –ya da daha genel adıyla hat sanatı- bu sene davetiye modellerini süsleyen yazı tarzları ve fontlar içinde öne çıkıyor. Eğer kaligrafiyle zaten ilgileniyorsanız, belki kendiniz bir tasarım oluşturabilirsiniz bile. Minimalist, sade, göz yormayan davetiye modelleri tarafından aklı çelinen çiftler için birebir bir davetiye trendi olan bu düğün davetiyesi örnekleri de herkesin keyif alacağı türden.

Kalplere Çiçek Açtıracak Davetiye Modelleri

Davetiye Modelleri Çiçekli

Çiçekli davetiyeler aslında uzun zamandır davetiye modelleri söz konusu olduğunda görmeye alışık olduğumuz davetiye modelleri gibi durabilir ama 2017 yılının çiçekli düğün davetiyesi örneklerinde çiçekler biraz devasa boyutlarda. Sayıca az ama yapıca gösterişli, suluboya etkili büyük çiçek figürleri barındıran davetiye modelleri her fona ve her yazı tipine uyumlu olabiliyor. Yine vintage rüzgârları estirebileceğiniz güzel bir konsept.

Metalik İşlemeler ile Işıl Işıl

Davetiye Modelleri Metalik

Daha modern bir tasarımdan yanaysanız ancak gösteriş ve ışık sizin için vazgeçilmezse, altın, gümüş ve bronz renklerde (metalik diyebiliriz kısaca) folyo işlemeli davetiye modelleri tam size göre ve 2017 yılının davetiye modelleri arasında yükselişte. Düğün davetiyenizin köşelerinde metalik renkte süslemeler ya da kullandığınız kaligrafik yazının bu türden bir baskı olmasını istiyorsanız, farklı ve yepyeni düğün davetiyesi tasarımları sizi etkileyecek.

Rüstik Tasarımlar, Danteller, İpler

Davetiye Modelleri Rustik

Kır düğünleri için özellikle muhteşem bir davetiye teşkil edecek olan bu davetiye modelleri, dantel işlemeli ya da dantel kesiminde zarflara sahip olabilir. Düğün davetiyenizi bir iple bağlayarak, üzerine davetlinin isminin yazılı olduğu ince kartondan bir etiket de iliştirebilirsiniz. Kraft kâğıtları rüstik tasarımlar için vazgeçilmez malzemeler. Bizce bu davetiye modelleri oldukça unutulmaz birer anı olacak sevdikleriniz için.

Facebook Yorumları

Bu içerik hakkında düşünceleriniz nelerdir?

/* ]]> */